Perilas algas ERL-i Suvine Ponikarikas

4. mail sai Perila Tallides alguse ERL-i Suvine Ponikarikas takistussõidus, samuti peeti Resta Väikeponide Karikasari.
Hommikuses Resta Väikeponide sarjas saigi kõrgusel 70 cm järjekordse võidu Berit Lehtsaar (Viljandimaa) ponil Little Puma. Talle järgnesid Maris Kangur (Tondi) ja Tormis ning Taisi Viire ja Sandy.

uudis 3

Ponikarika kõrgemas klassis hüpati kõrgusel 95 cm ning tegemist oli tõusva raskusega parkuuriga. Võit läks Vändra klubisse ning selle saavutasid Taisi Viire ja Hidalgo, järgnesid maksimumpunktide, kuid paar sekundit nõrgema ajaga teisel kohal Grete Rebane (Tondi) ja Macho ning kolmandal Laura Pedjak (Liivimaa) ja Herr Tuuslar.

Lisaks ponikarikatele peeti Perilas mitmeid avatud sõite. Kõrgeim neist oli päeva lõpetanud kahevooruline 125 cm, kus esimene ja kolmas koht kuulusid Perila ratsakeskuse peremehele Paul Argusele (Tondi). Võit hobusega Stacandra, kolmas koht hobusega Peak a Boo. Kahe Arguse hobuse vahele mahtus teisena Cash Free Celin Lannusaluga (Tallinna Ratsaspordikool). Handycap parkuuri kõrgustel 105 ja 115 cm esikolmikusse mahtusid Camille Mahoni (Tallinna Ratsaspordikool) ja Orlymeja, Rain Koch (Tondi) ja Listra ning Mariaana Ilves (Viru Ratsu) ja Raduga. Avatud 95 cm kaks esimest ühtisid 105/115 cm parkuuriga, kolmas oli seal Margareth Eikner (Tallinna Ratsaspordikool) hobusega Claudia-Cardinale.

Kõik Perila võistluse tulemused leiate loomulikult Hobumaailmast, aadressilt http://www.hobumaailm.ee/?page=37&m=5&y=2014&id=1400

Pildi autor: Susanna Liis Ole